Lepidlo Den Braven MAMUT GLUE High Tack

Kód: DCL20
78 Kč 64 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Lepidlo Den Braven High Tack v blistru 25ml. Lepidlo postačí na přilepení až 4 domovních čísel. Sada je určena k uchycení domovních čísel k fasádě domu, zídce, plotu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo Den Braven High Tack v blistru 25ml.

Lepidlo postačí na přilepení až 4 domovních čísel. Sada je určena k uchycení domovních čísel k fasádě domu, zídce, plotu apod.

Lepidlo nanášejte ze zadní strany domovního čísla. 1 ploška odpovídá vrstvě lepidla max. o rozměru hrášku. Množství lepidla však nanášejte vždy s ohledem na charakter podkladu tak, aby se při přitlačení lepidlo nevytlačilo přes okraj čísla. Doporučujeme nanášet vrstvu nejdříve menší a v případě, že by mělo číslo tendenci sjíždět, je možno lepidla přidat.

Po nanesení vhodné vrstvy lepidla číslo opatrně přitiskněte k lepenému povrchu a přidržte cca 30 vteřin, poté lehkým náznakem pohybu směrem dolů vyzkoušejte, jestli číslo nesjíždí.

Oblast použití: Domovní čísla můžete touto sadou připevnit téměř k jakémukoliv běžnému povrchu (viz. instrukce na lepidle). Lepidlo je vhodné do interiéru i exteriéru, je flexibilní a dobře odolává povětrnostním vlivům.

Při výběru umístění mějte na paměti, že na číslech se bude časem zdržovat prach a nečistoty, které při se deštích smyjí a můžou zanechat na fasádě či plotu nehezkou stopu. Toto je třeba pečlivě zvážit, obzvláště při lepení na neomyvatelný povrch.

- okamžitá přídržnost až 500 kg/m2
- vysoká konečná pevnost 22 kg/cm2 (220 000 kg/m2)
- rychle vytvrzující, bez zápachu
- vysoká přilnavost k podkladu (i na vlhké podklady
- trvale pružné a odolné vrhku a vodě (vodotěsný spoj)
- lepené předměty není třeba fixovat, spoje drží bez použití svěrek a podepření

Doplňkové parametry

Kategorie: Domovní čísla
Přídržnost: až 500 kg/m2
Pevnost: 22 kg/cm2
Objem: 25 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: