Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 6814 hodnocení
5
6443x
4
186x
3
55x
2
18x
1
112x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

PŠ Avatar autora Petr Šín Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
Jako vždy, okamžitá reakce a vyřízení objednávky.
AH Avatar autora Alena Horna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
Naprostá spokojenost.
FŠ Avatar autora Filip Šefrna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
Ano doporučuji
MT Avatar autora Miloš Tůma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
Ano doporučuji.
SK Avatar autora Stanislav Kocián Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
MC Avatar autora Miroslav Chlustina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
R Avatar autora rk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
AŠ Avatar autora Alena Škrancova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2024
LB Avatar autora Lukas Beranek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2024
Doprucuji vsem kutilum rychle vyrizeni i doprava OK
JK Avatar autora Jan Kořenek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2024
Vše proběhlo hladce, obchod doporučuji.
JP Avatar autora Jiří Peřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2024
PČ Avatar autora Pavel Čurda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2024
JU Avatar autora Jiří Urban Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2024
Dobrá komunikace,rychlé a bezproblémové doručení.
AB Avatar autora Alena Brocklova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2024
Dobrý sortiment,ceny. Delší dodací lhůta.
JS Avatar autora Jiří Somr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2024
SM Avatar autora Stanislav Melecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024
SV Avatar autora Stanislav Vosátka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024
O Avatar autora Olesia Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024

Ovládací prvky výpisu

6856 položek celkem