Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 6815 hodnocení
5
6444x
4
186x
3
55x
2
18x
1
112x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

AK Avatar autora Aleš Kalenda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2024
velmi spokojen : cena rychlost
AS Avatar autora Ali Sulaiman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2024
LH Avatar autora Luděk Havrilec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2024
Vše bez problémů
VD Avatar autora Vladimír daliman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2024
ok
IB Avatar autora Ing. Jaroslav Bulín Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2024
JD Avatar autora Jaroslav Dobroň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2024
vpořádku
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2024
+ Dobrá komunikace, přehledné stránky, super rychlé dodání

RK Avatar autora Radek Koláček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2024
super
JR Avatar autora Jaroslav Rybáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2024
Je super
AC Avatar autora Alena Chmelarova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2024
FD Avatar autora František Darebník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2024
vše sedí dle objednávky. skvěle se se síty pracuje
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.6.2024
Velmi dobrá komunikace.
JR Avatar autora Jana Rymešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2024
Skvělý výběr a rychlé dodání. Určitě doporučuji
IJ Avatar autora Ing. Tomáš Jor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2024
Velmi spokojen
JD Avatar autora Jiří Dubšík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2024
Skvělé, rychlé dodání zboží.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2024
+ rychlost,cena

K Avatar autora Kristýna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2024
Spokojenost, rychlá doprava,možnost zakoupit pár metrů a ne celé balení jako v jiných obchodech. Síť vypadá kvalitní. Děkuji!
MV Avatar autora Milan Viktora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2024

Ovládací prvky výpisu

6857 položek celkem